Dom ProduktyLaser frakcyjny Erb

Laser Er ułamkowa 1550nm

Laser Er ułamkowa 1550nm

Er fractional 1550nm Laser

Szczegóły Produktu:

Orzecznictwo: CE
typu: Laser
Typ lasera: Er: YAG
Q-Switch: Nr
styl: Nieruchomy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 sztuka / sztuka
Szczegóły pakowania: aluminiowa obudowa
Czas dostawy: w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zapłaty
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 100 sztuk / sztuk miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu


Erb Szkło 1550nm Laser frakcyjny, na peelingu laserowego, odmłodzenie skóry, usuwanie zmarszczek, blizn, uszkodzenia naczyń ...

Jak to wok?

To urządzenie działa przez deliverying wiele tablic 1550nm mikroskopijnych wiązek laserowych dla skóry, znanej postaci mikroskopijnych stref termicznych. Zabieg usuwa stare komórki naskórka pigmentowane i przenika w głąb skóry właściwej, remolding kolagenu w warstwie z mikroskopijnymi strefie obróbki i długim okresie regeneracji. włókien skóry właściwej zgęstnieje, kuchenka Rana goi się szybko, gładka skóra odbudowuje się po kilku zabiegach, a ryzyko pigmentacja jest skutecznie zmniejszona.

Regulowana głębokość penetracji (0.3-1.2mm)
Ostrość można regulować tak, głębokość penetracji lasera na skórę może być regulowana. Różne problemy skórne występujące w różnej głębokości skóry mogą być rozwiązane dokładnie. wiązka lasera działa na patologicznych tkanek powierzchownych i głębokich przebarwienia i trądzik blizny więc osiąga precyzyjną efekt leczenia. Lekarze mogą wybierać różne ogniska w oparciu o sytuację tkanek patologicznych, czy drobnego rozróżnienia, aby uzyskać najlepszy efekt.

Mniejsza średnica wiązki
Minimalna średnica rozmiar plamki może być 50 uM, więc rana jest mała i otaczającej zdrowej tkanki jest uszkodzony minimalnie. Tiny Rana goi szybko, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów ubocznych i powikłań zachodzącego w. Jest on uznawany za jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej wydajny system laserowy dostępne już dziś.

Cechy:

1. Formularz Matrix skanowania zapewnia równomierny rozkład energii na jednostkę powierzchni więc unikać żyły pigmentacyjnych spowodowanych inequable energii w trakcie leczenia.

2. Wysoka energia impulsu z maksymalną 50mj. Regulowana gęstość skanowania zapewnia dokładne leczenie tkanek patologicznych.

3. Krótki czas pracy i efektywne leczenie.

4. Istnieją dwa tryby pracy: Stempel statyczne i dynamiczne toczenia. Tryb pracy właściwe mogą być wybrane w zależności od różnych powierzchni i leczenia przypadków, dzięki czemu leczenie jest bardziej dogodne.

5. Big spot z maksymalną 15x15mm. Leczenie może być skuteczne w dużej powierzchni leczonej.

6. Istnieją dwa tryby skanowania: Skanowanie w okrąg prostokąt. Obszar skanowania można ustawić dowolnie. Sięga lepszy efekt dla różnych obszarach poddanych i wzorów.

7. Zakażenie Podczerwień zapewnia wyjście wiązki laserowej występuje tylko wtedy, gdy końcówka jest całkowicie w kontakcie ze skórą. Zabieg jest bardzo bezpieczne, więc uniknąć ryzyka wypadku.

8. Interfejs został zaprojektowany intelektualnie, zrozumiale i łatwe do zrozumienia, dzięki czemu operator może szybko nauczyć się obsługi i łatwo.

Aplikacje:

Redukcja blizn: blizny trądzik, blizny chirurgiczne, oparzenia blizny, blizny pourazowe

nawierzchni skóry: zmarszczki, starzenie się, szorstka i zwiotczała skóra, duże pory

Leczenie Vegeture: rozstępy, prążkowania wzrostu i rozstępów

Zmian barwnikowych: plamy słoneczne, plamy starcze, melasma

Szczegóły kontaktu
China Beauty Equipment Online Market
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty